Mlýnek na

Mlýnek na oříšky
294,00

Mlýnek na oříšky

Speciální mlýnek na ořechy pro jemné a hrubé strouhání, vybavený protiskluzovým dnem a stupnicí pro odměřování nastrouhaných ořechů. Různé hrubosti mletí docílíme otáčením klikou jedním nebo druhým směrem. Materiál: vysoce kvalitní plast ABS, TPE, nože z nerezové oceli. Rozměry mlýnku: průměr 85 mm, výška 200 mm.

Mlýnek na sůl GrandCHEF
391,00

Mlýnek na sůl GrandCHEF

Mlýnek na sůl GrandCHEF (428792.00)Vynikající pro dochucování pokrmů čerstvě mletou solí. S kvalitním keramickým mlecím mechanismem, nastavitelnou hrubostí mletí a víčkem pro zachytávání zbytků koření. Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu. Čistěte vlhkou utěrkou a osušte, nemyjte v myčce. 3 roky záruka.

Větrný mlýnek na pepř
265,00

Větrný mlýnek na pepř

Nádherný mlýnek na pepř, do kterého je promítnuta veškerá poetičnost starých větrných mlýnů. Tělo je vyrobeno z čistě bílého porcelánu a mlýnské lopatky ze sametově hladkého dřeva. Pepř umelete jejich otáčením. No není to kouzelné? Čistý a kvalitní design Porelán, dřevo Pepř se umele otáčením "mlýnských lopat" 1x Větrný mlýnek na pepř

Větrný mlýnek na pepř
229,00

Větrný mlýnek na pepř

Nádherný mlýnek na pepř, do kterého je promítnuta veškerá poetičnost starých větrných mlýnů. Tělo je vyrobeno z čistě bílého porcelánu a mlýnské lopatky ze sametově hladkého dřeva.

Větrný mlýnek na pepř
226,00

Větrný mlýnek na pepř

Nádherný mlýnek na pepř, do kterého je promítnuta veškerá poetičnost starých větrných mlýnů. Tělo je vyrobeno z čistě bílého porcelánu a mlýnské lopatky ze sametově hladkého dřeva. Pepř umelete jejich otáčením. No není to kouzelné?

Mlýnek na kávu GrandCHEF
555,00

Mlýnek na kávu GrandCHEF

Mlýnek na kávu GrandCHEF (428802.00)Kvalitní nerezový mlýnek s prvotřídním keramickým mlecím mechanismem a snadným a přesným nastavením hrubosti mletí. S odměrkou pro 1 až 4 šálky kávy. 3 roky záruka.

Mlýnek na oříšky DELÍCIA
295,00

Mlýnek na oříšky DELÍCIA

Mlýnek na oříšky DELÍCIA (630071.00)Vynikající pro snadné a rychlé drcení vlašských a lískových oříšků, mandlí, pistácií, kešu, čokoládových lentilek, čokolády, piškotů a sušenek pro dekorování moučníků, zmrzliny, pohárů apod. Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu, opatřeno protiskluzovou úpravou, vhodné do myčky. 3 roky záruka.

Mlýnek na pepř GrandCHEF
378,00

Mlýnek na pepř GrandCHEF

Mlýnek na pepř GrandCHEF (428790.00)Vynikající pro dochucování pokrmů čerstvě mletým pepřem. S kvalitním keramickým mlecím mechanismem, nastavitelnou hrubostí mletí a víčkem pro zachytávání zbytků koření. Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu. Čistěte vlhkou utěrkou a osušte, nemyjte v myčce. 3 roky záruka.

Oboustranný mlýnek na koření
197,00

Oboustranný mlýnek na koření

Skvělý pomocník do kuchyně! Mlýnek na koření s oddělenými komorami! Svoje místo si najde především při přípravě a následném dochucování pokrmů. Jeho velkou výhodou je to, že není na baterky, ale ovládá se pouze ručně, stačí s ním pouze otáčet. Mlýnek je vyrobený z nerezové oceli, a díky tomu vypadá velice elegantně. Můžete ho využívat na jakékoli koření. Obsah balení: 1x mlýnek na koření Technická specifikace: Rozměry: výška cca 22 cm Průměr mlýnku: cca 5,5 cm Materiál: nerezová ocel, plast Ovládání otáčecím mechanismem Mlýnek má celkem dvě komory Ilustrační video: Mlýnek na koření na sobě…

KM 3879 Mlýnek na kávu
657,00

KM 3879 Mlýnek na kávu

Mlýnek na kávu, koření, ořechy a mák Univerzální použití díky vysoce kvalitnímu noži z nerez oceli: vhodné pro mletí kávových zrn, koření, ořechů, máku a mnoho dalšího Individuální nastavení stupně mletí stisknutím tlačítka Bezpečná manipulace - provoz je možný pouze s víkem Vysoce kvalitní provedení z nerezové oceli Integrované navíjení kabelu Průhledné víko Individuální nastavení stupně mletí pomocí stisknutí tlačítka Bezpečná manipulace - provoz je možný pouze s víkem Příkon: 150 W Kapacita:: cca. 50 g Barva: kartáčovaná nerez ocel/černá

Podobná témata