Transformers

Monopoly: Transformers
1 179,00

Monopoly: Transformers

Monopoly: Transformers je spojením světoznámé deskové hry pro celou rodinu a filmové série Transformers. Hráči postupují svými figurkami po obvodu herního plánu a obchodují s nemovitostmi. Cílem hry je přivést protihráče k bankrotu. Hra je v angličtině.

Transformers (DVD)
149,00

Transformers (DVD)

Jejich válka. Náš svět! Režisér Michael Bay a výkonný producent Steven Spielberg přicházejí se vzrušující bitvou mezi AUTOBOTY a DECEPTICONY. Prakticky odnepaměti ve vesmíru kolem nás zuří válka dvou vyspělých mimozemských civilizaci, "hodných" Autobots a "zlých" Decepticons. Dosud se nám vyhýbala, ale když tito vyspělí mechanoidi objeví na Zemi zdroj energie, jehož ovládnutí může jedné či druhé straně přinést konečné vítězství, promění se naše planeta v peklo na zemi (nebo spíš ve vesmíru). Jejich invazi prožíváme společně s teenagerem Samem (Shia LaBeouf), kterého doposud trápila pouze…

Transformers 4: Zánik (DVD)
179,00

Transformers 4: Zánik (DVD)

„Zatím nejlepší Transfomers“ od režiséra Michaela Baye a producenta Stevena Spielberga. Lidstvo čelí nové hrozbě a bojuje o přežití. Optimus Prime a Autoboti musejí zachránit svět. Automechanik Cade Yager (Walhberg) se snaží uživit sebe a svou dospívající dceru Tessu (Nicola Peltz) opravováním hodně nepojízdných vraků. Zoufale se mu nedaří, ale jen do doby, než se z jednoho roztřískaného náklaďáku vyklube Transformer a zrovna ten nejdůležitější – Optimus Prime. Cade z toho jen těžko může mít radost, protože Amerika se ještě úplně nevzpamatovala ze souboje „hodných" Autobotů se „zlými"…

Transformers 3 (BLU-RAY)
359,00

Transformers 3 (BLU-RAY)

Utajovaná informace z minulosti hrozí zažehnout na Zemi válku takových rozměrů, že Transformeři na záchranu planety sami nestačí. V senzačním snímku režiséra Michaela Baye a výkonného producenta Stevena Spielberga se musí Sam Witwicky (Shia LaBeouf) a Autoboti postavit na odpor temným silám a ochránit náš svět před pohromou jménem Deceptikoni.

Hasbro Transformers Cyberverse Starscream
589,00

Hasbro Transformers Cyberverse Starscream

Transformovat a útočit v jednom úžasném pohybu se Cyberverse! Každá figurka Commander provede změny mezi režimy v 6 krocích. Converze robot – vozidlo je charakteristický typem útoku a odhalení zbraně.   Vhodné pro děti od 6 let. Velikost: cca 10cm.

Dickie Transformers Sideswipe střílící
295,00

Dickie Transformers Sideswipe střílící

Transformers Sideswipe střílící Transformers auto Sideswipe na volnoběh. Po stisknutí speciálního znaku na kapotě vozu autíčko vystřelí disk. Nechybí oblíbené funkce, jako je světelný efekt a zvuky túrování auta či řinčení boje. Autíčko je vyrobeno z kvalitního materiálu a je 20 cm dlouhé.

Dickie Transformers Bumblebee střílící
298,00

Dickie Transformers Bumblebee střílící

Transformers Bumblebee střílící Transformers auto Bumblebee na volnoběh. Po stisknutí speciálního znaku na kapotě vozu autíčko vystřelí disk. Nechybí oblíbené funkce, jako je světelný efekt a zvuky túrování auta či řinčení boje. Autíčko je vyrobeno z kvalitního materiálu a je 20 cm dlouhé.