Tikkurila MAALIPESU 1 L
159,00

Tikkurila MAALIPESU 1 L

* Alkalický čisticí a impregnační prostředek na vnitřní i vnější povrchy, které mají být natírány. ► VLASTNOSTI VÝROBKU A DOPORUČENÉ POUŽITÍ * Stěny, podlahy, nábytek, dveře, stavební desky a dlaždice, čluny atd. * Odstraňuje nečistotu, mastnotu, olej, vosk a jiné takové látky z nenatíraných povrchů. * Vhodný i na předčištění tvrdých a lesklých nátěrů před natíráním. * Neředěný Maalipesu čistí povrch a vytváří matný povrch, který zlepšuje přilnavost nového nátěru barvy. * Latexové povrchy barev a jiné matné povrchy lze předběžně ošetřit přípravkem Maalipesu zředěným vodou v poměru 1:10 nebo 1…

Tikkurila PANSSARIPESU 1 L
154,00

Tikkurila PANSSARIPESU 1 L

* Emulgační čistící prostředek obsahující čpavek určený k čištění plechových střech. ► VLASTNOSTI VÝROBKU A DOPORUČENÉ POUŽITÍ * Je vhodný pro čištění nových pozinkovaných i starých předtím natřených povrchů. * Mycí kapalina emulguje nečistoty, mastnotu, olej atd. K čištění pozinkovaných povrchů před natíráním. Je také vhodný pro čištění předtím natřených povrchů.

Tikkurila SUPRABILIT 1 L
168,00

Tikkurila SUPRABILIT 1 L

* Tikkurila Suprabilit je speciální disperze určena na penetraci absorpčních povrchů v interiéru před další povrchovou úpravou/natíráním. * Posilňuje a snižuje absorpci povrchu a zvyšuje přilnavost dekorativních nátěrů. ► VLASTNOSTI A DOPORUČENÉ POUŽITÍ * Stěny a stropy v interiéru, tam, kde se vyžaduje dobrá přilnavost. * Vhodný na natírání sádrokartonových desek, tmelených povrchů, sádrových omítek, vápenocementových omítek, betonových povrchů.

Beaphar Stop It Exterier Sprej 400ml
282,00

Beaphar Stop It Exterier Sprej 400ml

Odpuzuje psy a kočky od míst, kam nechcete aby chodili. Vůně přípravku je pro psy a kočky nepříjemná, přípravek však není nijak nebezpečný ani zdraví škodlivý. Není určeno pro interiér. Aktivní látka: methyl nonyl keton 14g / l. Návod k použití: Nastříkejte příslušné místo ze vzdálenosti minimálně 30 cm. Opakujte každých 24 hodin, dokud se zvíře neodnaučí na dané místo chodit. Opakujte také po dešti.

Tikkurila TAIKA GLOW 1 L
1 312,00

Tikkurila TAIKA GLOW 1 L

* Vodou ředitelný speciální lak, který svítí ve tmě. ► VLASTNOSTI VÝROBKU A DOPORUČENÉ POUŽITÍ * Účinky v suchých interiérových prostorech. Na povrchy stěn. * Lze použít i na nábytek, podlahy a předměty s ochranným lakem. * Může se používat na označování tras kromě schválených značek na výstupních trasách. * Používá se na natřený povrch. Účinek se jeví nejlépe na bílém / světlém podkladu při úplné tmě. * Vyžaduje dostatečně silný příjem světla před setměním. Vytváří zářivý efekt až 6 hodin.

Tikkurila PARKETTI-ÄSSÄ SEMI-GLOSS 1 L
654,00

Tikkurila PARKETTI-ÄSSÄ SEMI-GLOSS 1 L

* Vodou ředitelný polyuretanově-akrylátový lak pro použití v interiéru. ► VLASTNOSTI A DOPORUČENÉ POUŽITÍ * Parketové a dřevěné podlahy a jiné dřevěné povrchy v interiéru vystavené lehkému mechanickému a chemickému namáhání. * Na základní, vrchní a údržbové lakování broušených dřevěných povrchů v interiéru. * Také vhodný na údržbu předtím natíraných dřevěných podlah. * Nejdříve otestujte výrobek na malé ploše, abyste se ujistili o jeho vhodnosti pro daný povrch.

STALOC PTFE sprej SQ-460 400ml
339,00

STALOC PTFE sprej SQ-460 400ml

SpecifikaceSprej STALOC PTFE je rychle schnoucí suché mazivo neobsahující tuky. Snižuje tření. Nepřitahuje špínu. Především se používá při zpracování textilu a dřeva, na ložiska, kluzné kolejnice. Je rovněž dobře vhodný jako separační prostředek při zpracování plastů, především v pracovních oblastech, ve kterých prostředky obsahující olej nebo silikon narušují následné zpracování. Tepelně odolný do +270°C.Technické údajeObsah (ml): 400Balení: dóza