Punčochové kalhoty RELAX 50 nero 4
79,00

Punčochové kalhoty RELAX 50 nero 4

Punčochové kalhoty s přídavkem ušlechtilé a odolné opletené elastanové příze. Model je polomatný, stupňovitě vyvíjí tlak na nohy a má vyznačený sed. Punčocháče jsou neobyčejně komfortní, ale zároveň také vytváří masážní efekt, který stimuluje krevní oběh, předchází únavě nohou a působí proti vzniku celulitidy. Model je vytvarovaný a zažehlený, proto se snadno obléká a přizpůsobuje postavě. Špičky jsou nepatrně a neviditelně zesílené. Složení: 88 % polyamid, 12 % elastan.

Dámské punčochové kalhoty Gatta Lattice 03 nero 4-l
229,00

Dámské punčochové kalhoty Gatta Lattice 03 nero 4-l

Velikost: Gatta Značka: Gatta Model: Lattice 03 Složení: polyamid 90%, elastan 10%, Vyznačený sed: ANO Zesílené prsty: NE [Síla vlákna]: 40 DEN Matné vzorované punčocháče Lattice 40 DEN. Model je vyroben z vláken technologie LYCRA, která zaručují výjimečnou pružnost, dokonalé přilnutí k nohám a zvýšenou odolnost punčoch. Hladká část kalhotek dokonale obepíná střed těla a pod oblečením není vidět. Široký pás v pase udržuje punčochy ve správné poloze. Složení: 90 % polyamid, 10 % elasten.

Punčochové kalhoty Gatta Body Relaxmedica 40 nero 4-l
239,00

Punčochové kalhoty Gatta Body Relaxmedica 40 nero 4-l

Punčochové kalhoty Gatta Body Relaxmedica 40 - proti křečovým žilám. Díky rozlišnému tlaku podél celé nohy (nejvíce v oblasti kotníku 6mm Hg, středně pod koleny 4,5 mm Hg a nejméně na stehně 3 mm Hg) zaPodprsenkaňují únavě a otokům, usnadňují pravidelný krevní oběh. Tvarující sed viditelně modeluje postavu a zeštíhluje ji. Speciální guma jemně obepíná Podvazkový pás, neshrnuje se a nestahuje. 84% polyamid, 16% elastan. Obzvláště je doporučujeme při: narůstajícím otoku nohou - pocitu únavy a těžkosti nohou - a při práci, která vyžaduje dlouhodobé sezení nebo stání.

FUNNY - 05 Dámské punčochové kalhoty LYCRA - GATTA nero 4-L
189,00

FUNNY - 05 Dámské punčochové kalhoty LYCRA - GATTA nero 4-L

Vzorované dámské punčochové kalhoty Funny, které jsou vyrobené z příze s jemností 20 DEN. Punčocháče imitují jemnou, hustou a velmi drobnou síťovinu typu "kabaretka". Model nemá vyznačený sed a nemá ani zesílené špičky. Díky tomu je možné punčocháče nosit v každém typu obuvi. Model je vyrobený z příze s přídavkem oplétaného elastanu Lycra Satin Sheers, díky čemuž má elegantní matný vzhled a ideálně přiléhá k tělu.