Polovyztužená podprsenka Erie růžová 65G
849,00

Polovyztužená podprsenka Erie růžová 65G

Krajková polovyztužená podprsenka v jemné růžové barvě decentně tvaruje dekolt. Podprsenka dokonale padne a hezky se přizpůsobí poprsí. Je polovyztužená a přirozeně tvaruje dekolt. Je vhodná na běžné denní nošení. Oblíbíte si krajkové zdobení. Podprsenka je zpevněná kosticemi a má nastavitelná ramínka. Obdržíte ji v dárkové krabičce. Doporučujeme ji sladit s kalhotkami Erie.

Polovyztužená podprsenka Caltha bílá 65G
589,00

Polovyztužená podprsenka Caltha bílá 65G

Dámská podprsenka Caltha pro větší poprsí má velice pohodlný střih, který je u žen oblíbený. Podprsenka je lehce vyztužená a má kostice. Díky promyšlenému střihu podprsenka působí svůdně a navíc opticky poprsí zmenšuje. Obvodový pás je zepředu tvořený z krásné krajky. Ramínka jsou neodepínací a pohodlně široká. Mezi košíčky je umístěná decentní mašlička. Podprsenka se zapíná na zádech a díky hladkým košíčkům je vhodná pod přiléhavé oblečení.

Polovyztužená podprsenka Dione/B3 krémová 65G
1 129,00

Polovyztužená podprsenka Dione/B3 krémová 65G

Podprsenka Dione má krásnou krémovou barvu a polovyztužené košíčky, které jsou vhodné i pro větší poprsí. Podprsenka je vyrobená z jemného tylu, krajky a má krásnou výšivku na košíčkách. Je krémově bílá a má černé detaily. Je zdobená malými mašličkami. Košíčky jsou polovyztužené, s kosticemi a s bavlněnou vnitřní vrstvou. Obvod se zapíná na zádech. Ramínka jsou nastavitelná a neodepínací. Podprsenka je vyrobená z luxusního materiálu a má pohodlný střih. Doporučujeme ke sladění s kalhotkami nebo tangy Dione.

Polovyztužená podprsenka Euphoria/B3 červená 65G
1 049,00

Polovyztužená podprsenka Euphoria/B3 červená 65G

Podprsenka Euphoria má působivou výšivku s malými srdíčky a pohodlný polovyztužený střih košíčků. Podprsenka krásně formuje a zpevňuje poprsí a je tak vhodná i pro větší velikosti. Košíčky jsou vyztužené pouze v dolní části. Vnitřek je bavlněný pro větší pocit komfortu při nošení. Obvod je z jemného tylu. Ramínka jsou neodepínací a nastavitelná. Podprsenka má kostice a boční kostice pro lepší pocit opory. Je balená v krabičce a je vhodná také jako dárek. K podprsence doporučujeme sladit kalhotky Euphoria.

Polovyztužená podprsenka Scarlet růžová 65G
919,00

Polovyztužená podprsenka Scarlet růžová 65G

Něžná růžová podprsenka Scarlet dokonale tvaruje dekolt a je zdobená jemnou krajkou. Podprsenka je vhodná pro každodenní použití. Decentně a přirozeně tvaruje dekolt. Košíčky jsou z části vyztužené a zdobené jemnou krajkou s květinovým motivem. Dámská podprsenka má nastavitelná ramínka a je zpevněná kosticemi. Obdržíte ji v dárkové krabičce. Hezky se hodí k růžovým kalhotkám Scarlet.

Polovyztužená podprsenka Cairo béžová 65G
949,00

Polovyztužená podprsenka Cairo béžová 65G

Dámská podprsenka s polovyztuženými košícky je vyrobená z ekologické italské krajky. Podprsenka je vhodná pro každodenní použití. Decentně a přirozeně tvaruje dekolt. Košíčky jsou z části vyztužené a zdobené ekologickou, italskou krajkou s jemným, květinovým motivem. Dámská podprsenka má nastavitelná ramínka. Je zpevněná kosticemi. Obdržíte ji v dárkové krabičce. Doporučujeme sladit s kalhotkami Cairo.

Polovyztužená podprsenka Jacquard černá 65G
689,00

Polovyztužená podprsenka Jacquard černá 65G

Černá podprsenka má zdobené košíčky květinovým vzorem a působí velice elegantně. V černé podprsence Jacquard budete vypadat opravdu elegantně. Je z části vyztužená a krásně padne. Košíčky jsou okrasně zdobené a mezi nimi se nachází drobná mašlička. Dámská polovyztužená podprsenka má zapínání na zádech. Ramínka jsou nastavitelná.

Polovyztužená podprsenka Sandy bílá 65G
839,00

Polovyztužená podprsenka Sandy bílá 65G

Podprsenka Sandy je určená pro větší dekolt a díky pohodlnému střihu se dobře přizpůsobí. Tato elegantní podprsenka bude perlou vašeho šatníku. Má velice komfortní střih uzpůsobený pro větší poprsí a bavlněnou vnitřní vrstvu košíčků. Je vyztužená kosticemi a má polovyztužený střih. Zapíná se vzadu. Podprsenka má krásný květinový vzor a bílou barvu. Dostanete ji v originální krabičce značky Gaia.

Polovyztužená podprsenka Sandy černá 65G
839,00

Polovyztužená podprsenka Sandy černá 65G

Půvabná dámská podprseka Sandy je tvořená z ozdobné ažurové krajky a je jemně vyztužená. Podprsenka je vyztužená v dolní části košíčků, a to velice tenkou a komfortní výztuhou. Je zpevněná kosticemi a zapíná se vzadu. Dobře přiléhá k tělu a skvěle fixuje i velké poprsí. Je celá pokrytá krásnou květinovou krajkou v černé barvě. Košíčky jsou z vnitřní strany z bavlněného materiálu. Podprsenka podtrhe krásu vašeho dekoltu a přitom se také pohodlně nosí. Je balená v krabičce značky Gaia.

Polovyztužená podprsenka Astra/B3 černá 65G
839,00

Polovyztužená podprsenka Astra/B3 černá 65G

S hvězdnou podprsenkou Astra se budete cítit pohodlně a svůdně zároveň. Podprsenka dobře zpevňuje poprsí a je vyrobená z jemného tylu se vzorem hvězdiček. Košíčky jsou ze tří částí, částečně vyztužené a s bavlněným vnitřkem. Obvodový materiál je ze zesíleného tylu. Ramínka jsou neodepínací a nastavitelná. Podprsenka má boční kostice pro větší komfort při nošení. Mezi košíčky je zdobená malou kovovou hvězdičkou. Je vhodná ke sladění s kalhotkami Astra.