Lumag RP-i13 Vibrační deska
15 990,00

Lumag RP-i13 Vibrační deska

* Vpřed pohybující se vibrační deska je zvláště vhodná pro dláždění, opravné práce na cestách, zahradách a při terénních úpravách. * Sklopné držadlo – kompaktní velikosti pro jednoduchý transport a uskladnění. * Vibrační deska je vybavena krytem klínového řemene ze všech stran. * Ochranný rám, nádoba na skrápění a pryžová podložka součástí stroje. * Přepravní podvozek v ceně.

Lumag RP 160HPC Vibrační deska
38 990,00

Lumag RP 160HPC Vibrační deska

* Kompaktní výkonná vibrační deska s reverzním chodem (vpřed a vzad) jakož i s vynikajícími hutnícími vlastnostmi. * Multifunkční zařízení vhodné pro střední až obtížné hutnící práce obzvláště na zahradách, při krajinných a stavebních úpravách terénu. * Vibrační deska je značně hbitá a hlavně snadno ovladatelná nejen vpřed ale i vzad. Tímto strojem lze snadno provádět i hutnění na malém, resp. úzkém prostoru.

Lumag RP 1400PRO Vibrační deska
22 490,00

Lumag RP 1400PRO Vibrační deska

* Vpřed pohybující se vibrační deska je zvláště vhodná pro dláždění, opravné práce na cestách, zahradách a při terénních úpravách. * Sklopné držadlo – kompaktní velikosti pro jednoduchý transport a uskladnění. * Vibrační deska je vybavena krytem klínového řemene ze všech stran * Ochranný rám, pryžová podložka součástí stroje * Přepravní podvozek v ceně.

Lumag RP 1100PRO Vibrační deska
16 990,00

Lumag RP 1100PRO Vibrační deska

* Vpřed pohybující se vibrační deska je zvláště vhodná pro dláždění, opravné práce na cestách, zahradách a při terénních úpravách. * Sklopné držadlo – kompaktní velikosti pro jednoduchý transport a uskladnění. * Deska vybavena krytem klínového řemene ze všech stran * Ochranný rám, pryžová podložka součástí stroje * Přepravní podvozek v ceně

Lumag RP 200HPC Vibrační deska
43 990,00

Lumag RP 200HPC Vibrační deska

* Kompaktní výkonná vibrační deska s reverzním chodem (vpřed a vzad) jakož i s vynikajícími hutnícími vlastnostmi. * Multifunkční zařízení vhodné pro střední až obtížné hutnící práce obzvláště na zahradách, při krajinných a stavebních úpravách terénu. * Vibrační deska je značně hbitá a hlavně snadno ovladatelná nejen vpřed ale i vzad. Tímto strojem lze snadno provádět i hutnění na malém, resp. úzkém prostoru

LUMAG RP-i38DE vibrační deska
69 990,00

LUMAG RP-i38DE vibrační deska

* Kompaktní výkonná vibrační deska s reverzním chodem (vpřed a vzad) -jakož i s vynikajícími hutnícími vlastnostmi. * Multifunkční zařízení vhodné pro střední až obtížné hutnící práce obzvláště specielně na zahradách, při krajinných a stavebních úpravách terénu. * Tuhá a stabilní konstrukce, motor je chráněn proti velkému zatížení. * Plynulá regulace pohybu v obou směrech. * Dvě rozšíření základní desky vhodné pro zvětšení hutnící plochy. * Vybaveno univerzálním ochranným krytem řemenů. * Včetně gumové podložky a podvozku (koleček).

Lumag RP-i25N Vibrační deska
31 990,00

Lumag RP-i25N Vibrační deska

* Kompaktní výkonná vibrační deska s reverzním chodem (vpřed a vzad) jakož i s vynikajícími hutnícími vlastnostmi. * Multifunkční zařízení vhodné pro střední až obtížné hutnící práce obzvláště na zahradách, při krajinných a stavebních úpravách terénu. * Vibrační deska je značně hbitá a hlavně snadno ovladatelná nejen vpřed ale i vzad. Tímto strojem lze snadno provádět i hutnění na malém, resp. úzkém prostoru. * skrápěcí nádoba, přepravní podvozek a gumová podložka součástí dodávky!

Lumag RP-i12 Vibrační deska
14 490,00

Lumag RP-i12 Vibrační deska

* Vpřed pohybující se vibrační deska s litinovou základovou deskou je kompaktní, a díky nízké hmotnosti snadno a lehce ovladatelná. * Ideální pro dláždění, opravné práce na cestách, zahradách a při terénních úpravách. * Deska je vybavena krytem klínového řemene ze všech stran a bezpečnostním rámem * V ceně již nádoba na skrápění, gumová podložka a přepravní kolečka!

Lumag RP700PRO Vibrační deska
13 490,00

Lumag RP700PRO Vibrační deska

* Vpřed pohybující se vibrační deska je zvláště vhodná pro dláždění, opravné práce na cestách, zahradáce při terénních úpravách. * Ideální k hutnění podkladů pro dlažby. * Sklopné držadlo – kompaktní velikosti pro jednoduchý transport a uskladnění. * Deska je vybavena krytem klínového řemene ze všech stran a bezpečnostním rámem. * Zdarma gumová podložka a podvozek.

Lumag RP300HPCA Vibrační deska
53 990,00

Lumag RP300HPCA Vibrační deska

* Kompaktní výkonná vibrační deska s reverzním chodem (vpřed a vzad) jakož i s vynikajícími hutnícími vlastnostmi. * Multifunkční zařízení vhodné pro střední až obtížné hutnící práce obzvláště specielně na zahradách, při krajinných a stavebních úpravách terénu. * Tuhá a stabilní konstrukce, motor je chráněn proti velkému zatížení. * Plynulá regulace pohybu v obou směrech. * Dvě rozšíření základní desky vhodné pro zvětšení hutnící plochy. * Vybaveno univerzálním ochranným krytem řemenů. * Včetně přepravního podvozku * Včetně gumové podložky