HG tekutý duo čistič odpadů 2x500ml
267,00

HG tekutý duo čistič odpadů 2x500ml

* Specialisté ze společnosti HG speciálně vyvinuli HG tekutý duo čistič odpadů na nejúpornější ucpávání způsobené zbytky tuku a jídla (kuchyňský odpad) nebo vlasy, zubní pastou, zbytky mýdla nebo kožního tuku (sanitární odpad). * Nepotřebujete již instalatéra! HG tekutý duo čistič odpadu vychází totiž z jedinečné dvousložkové technologie, díky které můžete sami jednoduše cíleně a efektivně odstraňovat různé druhy úporných ucpaných usazenin. * Oba výrobky jsou připraveny k okamžitému použití a nemusí se ředit, čímž se ještě minimalizuje možnost vzniku skvrn. * Nesmírně účinný díky jedinečné…

HG tekutý čistič odpadů 1l
109,00

HG tekutý čistič odpadů 1l

* HG "tekutý čistič odpadů" je jedinečný, bezpečný, avšak velice silný čistič odpadů, který nabízí mnoho výhod. * Tím, že je výrobek připraven přímo k použití, nemusíte ho ředit, takže riziko rozstříkání je menší. * Výrobek nešumí ani nestříká, když ho lijete do odpadu. * Mimoto, tento výrobek nemůže na rozdíl od zrnitých čističů odpadu, ucpání (zanesení) zhoršovat a nepoškozuje plastové odpadní trubky. * Připraven k použití * Nepění ani nestříká * Výsledek již za 30 minut ► Tekutý čistič odpadů pro každý ucpaný odpad * Potřebujete tekutý čistič odpadů? HG tekutý čistič odpadů vám pomůže…

HG tekutý bio čistič kuchyňských odpadů 500ml
179,00

HG tekutý bio čistič kuchyňských odpadů 500ml

* V důsledku oplachování zbytku jídel, tuku a oleje dochází v kuchyni často k ucpání potrubí. * HG tekutý bio čistič kuchyňských odpadů působí na bázi přírodních mikroorganismů, které rozkládají látky blokující odpad, takže je lze použít pro každé ucpání. * Kromě tohoto problému působí HG tekutý bio čistič kuchyňských odpadů díky svým specifickým složkám i preventivně proti problémovým ucpáním. * Je-li to možné, nechte před použitím prostředku natéct trošku vlažné vody do ucpaného odpadu. * Pro odstranění odolávajících nánosů tuků a zbytků jídel * Profesionální složení s enzymy *…

Bioline čistič odpadů 15kg
5 889,00

Bioline čistič odpadů 15kg

Bioline je směsí ekologicky nezávadných, nepatogenních užitečných bakterií a enzymů, které ekologicky rozkládají veškerý organický odpad usazený v potrubích a sifonech (usazeniny z mýdla, tuků z kuchyně, vlasy, vousy, apod.). Vhodný do všech typů odpadů jak v domácnosti, tak i v restauracích a jiných provozech. Pravidelným používáním zajistíte bezproblémový průtok bez nepříjemného čištění a zápachu. Přípravek neobsahuje žádné agresivní chemické látky - funguje na základě přírodních principů rozkladu takže žádným způsobem nepoškozuje životní prostředí.

Bioline čistič odpadů 15kg
5 889,00

Bioline čistič odpadů 15kg

Směs ekologicky nezávadných, nepatogenních užitečných bakterií a enzymů, které ekologicky rozkládají veškerý organický odpad usazený v potrubích a sifonech (usazeniny z mýdla, tuků z kuchyně, vlasy, vousy, apod.).

Čistič odpadů - Krtek 900g
168,19

Čistič odpadů - Krtek 900g

Čistič odpadů Krtek. Pro udržování odpadního a kanalizačního potrubí v domácnostech. Čistí sifony, umyvadla, vany, výlevky, WC. Rozpouští kuchyňské odpady, vlasy, tuk, papír, vatu. Nelze použít na hliníkové potrubí. Má bezpečnostní uzávěr.

Bioclean Bioline čistič odpadů 100g
57,00

Bioclean Bioline čistič odpadů 100g

Bioline je směsí ekologicky nezávadných, nepatogenních užitečných bakterií a enzymů, které ekologicky rozkládají veškerý organický odpad usazený v potrubích a sifonech (usazeniny z mýdla, tuků z kuchyně, vlasy, vousy, apod.).

Bioclean Bioline čistič odpadů 1kg
489,00

Bioclean Bioline čistič odpadů 1kg

Bioline je směsí ekologicky nezávadných, nepatogenních užitečných bakterií a enzymů, které ekologicky rozkládají veškerý organický odpad usazený v potrubích a sifonech (usazeniny z mýdla, tuků z kuchyně, vlasy, vousy, apod.)