HG odstraňovač skvrn
219,00

HG odstraňovač skvrn

*p**strong*HG odstraňovač skvrn (HG výrobek 21)*/strong* k odstranění tukových a mastných skvrn z dlažby, kamenných dlaždic, přírodního kamene, betonu a cementu.*/p**p*Přípravek nařeďte vodou v závislosti na stupni znečištění a naneste na znečištěný povrch pomocí kartáče nechejte chvíli působit důkladně vydrhněte a spláchněte vodou.*/p**p* */p*

BIOPET Odstraňovač slzných skvrn 100ml
243,00

BIOPET Odstraňovač slzných skvrn 100ml

Odstraňuje nečistoty a skvrny kolem očí psů a koček. Pravidelné používání zabraňuje opětovnému vytvoření slzných skvrn. Složení Voda, chlorhexidin diglukonát, heřmánkový extrakt, borůvkový extrakt, extrakt z měsíčku lékařského. Dávkování Pouze k zevnímu použití! Naneste na Vatový tampón a opatrně jím otřete skvrny od slz kolem očí. Zamezte styku s očima. V případě nadměrného slzení aplikujte každý den. Používejte tak dlouho, dokud skvrny nezmizí. Skladování Skladujte těsně uzavřené, v temnu, při teplotě do 25°C. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte v případě alergií na některou ze složek.

ECOVER odstraňovač skvrn 200 ml
108,00

ECOVER odstraňovač skvrn 200 ml

Ecover Výborně čistí skvrny od trávy, bláta, krve, mastnoty atd. Vhodný pro bílé i stálobarevné prádlo. Perfektní pro čištění límečků a manžet. S efektivním kartáčkem, umístěným pod víčkem.

PNZ Odstraňovač skvrn / 0,5 l
389,00

PNZ Odstraňovač skvrn / 0,5 l

* Kombinovaný odstraňovač lepidla, skvrn a nečistot ► Vhodné pro * PNZ-Fleckenhexe je speciálně kombinovaný odstraňovač lepidel, skvrn a nečistot pro skvrny, jako jsou emulzní barvy, fixy, kuličkové pero, inkoust, oděry černé gumy, zbytky lepidla atd. * Na laminátu, uzavřených parketách a jinačím povrchu. * Lze použít na utěsněné parkety, laminát, kamenné podlahy, elastické podlahové krytiny (PVC, guma, CV), stoly, vestavěné skříně, plastové povrchy jako jsou pracovní desky atd. ► Aplikace / zpracování * Zkontrolujte na barevném a materiálovém odporu na nenápadném místě skvrnu PNZ. *…

Winni´s Smacchiatore odstraňovač skvrn 500ml
82,00

Winni´s Smacchiatore odstraňovač skvrn 500ml

Winni’s Smacchiatore účinkuje velmi rychle a efektivně i při nízkých teplotách praní, ale je zároveň šetrný ke tkaninám. Ocení ho zejména rodiny s malými dětmi, protože dokáže odstranit i zdánlivě neodstranitelné skvrny od dětských příkrmů, kaší a dokonce i znečištěné látkové plenky.