Kokosové chipsy BIO, RAW 100g - Zdravý den
55,00

Kokosové chipsy BIO, RAW 100g - Zdravý den

Kokosové chipsy z dužiny čerstvých ekologicky pěstovaných kokosových ořechů se nejdříve nastrouhají na tenké plátky a pak se šetrným způsobem usuší. Díky způsobu zpracování jsou krásně křupavé, mají příjemnou kokosovou vůni a chuť a zachovávají si RAW kvalitu. Jsou výbornou alternativou nezdravých pochutin a poslouží i do müsli, nebo posypání kaší či ovocných salátů.

Soul Food Greens 100g Organic
479,00

Soul Food Greens 100g Organic

100% Organic Soul Food GreensTato unikátní, šesti složková směs z kategorie All-In-One Superfood (vše v jednom balení) nabízí kompletní, naturální zdroje chlorofylu a všech důležitých vitamínů, chela

Škrabka brambor chipsy
230,00

Škrabka brambor chipsy

Škrabka brambor chipsy Objevte revoluční vynález, vyrobte si chipsy v mikrovlnné troubě ! Nejrychlejší a nejjednodušší způsob,. Jen nakrájejte brambory, vložte je do drážek a vaříme asi 5 minut v mikrovlnné troubě (do křupava). Tak snadné, chutné a křupavé hranolky za chvíli! Kruhová plastová nádoba: průměr 12, 5 cm x 4,5 cm výška cca. Plastové víko s čepelí z nerezové oceli: průměr 12, 5 cm x 2,5 cm výška cca. I kruhové plastové sloty příslušenství: 13 cm průměr x 4,5 cm výška cca.