Ghost MV1 Vaporizér - Stealth Black - Sleva / Rozbaleno
4 599,00

Ghost MV1 Vaporizér - Stealth Black - Sleva / Rozbaleno

Po mnoha měsících čekání je to konečně tady – Ghost MV1 je dostupný v Evropě! Tento neobyčejný, plně konvekční vaporizér na požádání vám za pouhých pár vteřin přinese tu nejchutnější a nejsilnější páru ze všech přenosných zařízení! Ghost MV1 je velký a docela těžký, ale potěšení z používání tohoto modelu vám to zcela vynahradí. Jednou z nejzajímavějších funkcí Ghost MV1 je jedinečný chladicí systém, díky němuž je pára dokonale ochlazená a velmi šetrná pro dýchací cesty. Seznamte se s vaporizérem Ghost MV1 – posledním výdobytkem techniky ve službách vaporizace!

Přívěsek MV1
160,00

Přívěsek MV1

Australská legenda šperky BICO AUSTRALIA.Všechny šperky BICO AUSTRALIA i většina kovových součástí je provedena z jemné slitiny cínu a mědi. Povrchově jsou pak následně upraveny vrstvou stříbra, mědi nebo bronzu /podle konečné povrchové barvy/. NEOBSAHUJÍ alergický NIKL ani špinících OLOVO. V konečné fázi výroby jsou ošetřeny speciální chránící vrstvou.Produkty BICO AUSTRALIA jsou navrženy i vyrobeny v Austrálii. Všechny jsou opatřeny gravírovaným logem BICO AUSTRALIA. Značka BICO AUSTRALIA zaručuje kvalitu a dokonalé provedení.Malé přívěsky. Perfektní pro přidání do tenkých řetízků nebo…

PAX 3 Vaporizer stříbrný matte silver - základní sada
5 090,00

PAX 3 Vaporizer stříbrný matte silver - základní sada

Basic verze s omezejnějším příslušenstvím, ale za skvělou cenu. Inteligentní, intuitivně ovladatelný a okamžitě použitelný. Basic verze pouze je na bylinky. PAX 3 přináší silný, čistý výpar již během 15 vteřin. Nejnovější technologie baterií pohání zahřívací komoru 2 x silněji než u PAX 2.

PAX 3 Vaporizer stříbrný matte silver - kompletní sada
5 990,00

PAX 3 Vaporizer stříbrný matte silver - kompletní sada

Kompletní sada s veškerým potřebným příslušenstvím. Inteligentní, intuitivně ovladatelný a okamžitě použitelný. Basic verze je pouze na bylinky. PAX 3 přináší silný, čistý výpar již během 15 vteřin. Nejnovější technologie baterií pohání zahřívací komoru 2 x silněji než u PAX 2.

Savage Gear Wobler 3D Minnow Diver Ghost Silver
199,00

Savage Gear Wobler 3D Minnow Diver Ghost Silver

Vynikající imitace střevle založená na detailním 3D skenování skutečného živého jedince. Vynikající imitace střevle založená na detailním 3D skenování skutečného živého jedince. Střevle je jednou z nejběžnějších kořistí dravých ryb napříč kontinenty, takže ji dravci loví hojně a s důvěrou. Specifický tvar dává nástraze charakteristickou akci, která provokuje dravce k nemilosrdným útokům. Pevné ABS tělo s perfektní pomalu plovoucí hustotou a ultra ostrými trojháčky. Perfektní nástraha na trolling i běžné vláčení jak na stojatých, tak na tekoucích vodách. 3D naskenované detaily Dráždivá akce …