Ghost MV1 Vaporizér - Stealth Black - Sleva / Rozbaleno
4 599,00

Ghost MV1 Vaporizér - Stealth Black - Sleva / Rozbaleno

Po mnoha měsících čekání je to konečně tady – Ghost MV1 je dostupný v Evropě! Tento neobyčejný, plně konvekční vaporizér na požádání vám za pouhých pár vteřin přinese tu nejchutnější a nejsilnější páru ze všech přenosných zařízení! Ghost MV1 je velký a docela těžký, ale potěšení z používání tohoto modelu vám to zcela vynahradí. Jednou z nejzajímavějších funkcí Ghost MV1 je jedinečný chladicí systém, díky němuž je pára dokonale ochlazená a velmi šetrná pro dýchací cesty. Seznamte se s vaporizérem Ghost MV1 – posledním výdobytkem techniky ve službách vaporizace!

Přívěsek MV1
160,00

Přívěsek MV1

Australská legenda šperky BICO AUSTRALIA.Všechny šperky BICO AUSTRALIA i většina kovových součástí je provedena z jemné slitiny cínu a mědi. Povrchově jsou pak následně upraveny vrstvou stříbra, mědi nebo bronzu /podle konečné povrchové barvy/. NEOBSAHUJÍ alergický NIKL ani špinících OLOVO. V konečné fázi výroby jsou ošetřeny speciální chránící vrstvou.Produkty BICO AUSTRALIA jsou navrženy i vyrobeny v Austrálii. Všechny jsou opatřeny gravírovaným logem BICO AUSTRALIA. Značka BICO AUSTRALIA zaručuje kvalitu a dokonalé provedení.Malé přívěsky. Perfektní pro přidání do tenkých řetízků nebo…

AirVape X vaporizér - Black
3 490,00

AirVape X vaporizér - Black

AirVape je zpět v podobě AirVape X, velkého bratra výkonného AirVape Xs zařízení. Tento stylový vaporizér má plně keramický chodníček pro čistou páru plnou chuti. Stále ultra štíhlý, lehoučký a přenosný k použití za chůze. AirVape X má komoru o 25% větší než jeho předchůdce. Je vyroben z kvalitnějších materiálů, aby byl trvanlivý a zajistilo se optimálně vdechování a má novou podložku na koncentrát, aby se dal využít s oleji i voskem.