Dámské kalhotky Wol-Bar Teri bílá l
559,00

Dámské kalhotky Wol-Bar Teri bílá l

Elegantní dámské kalhotky, které jsou bohatě ozdobené krajkou. Kalhotky jsou vyrobené z velmi kvalitního materiálu. Vrchní část modelu je krajková, spodní část tvoří hladká látka. Model má vyšší střih. V pase kalhotek je guma. Zadní díl modelu je krajkový. Díky speciálnímu střihu model krásně zakrývá hýždě. Složení: 83 % polyamid, 17 % elastan.

Dámské kalhotky Wol-Bar Eleganta bílá l
609,00

Dámské kalhotky Wol-Bar Eleganta bílá l

Elegantní plné dámské kalhotky, které krásně tvarují postavu. Model má vysoký střih. Kalhotky tvarují bříško a zvýrazňují linii pasu. Na bocích jsou vsadky z pěkné krajky. V horní linii pasu je na vnitřní straně silikonová páska, díky které se kalhotky při nošení nesesouvají. Model je vyrobený z velmi kvalitního materiálu. Složení: 59 % polyamid, 41 % elastan.

Dámské kalhotky Wol-Bar Izis Bílá l
399,00

Dámské kalhotky Wol-Bar Izis Bílá l

Výrobce: Wol-Bar Značka oblečení: Wol-Bar Model oblečení: Izis Složení materiálu: polyamid 83 %, elastan 17 %, polyamid 83 %, Popis výrobce: Jemné dámské kalhotky. - klasický střih - z jemného tylu - přední strana zdobená výšivkou a saténovou stuhou - zadní strana z dvojitého tylu bez lemů Složení: polyamid 83 %, elastan 17 %.