Vuch Dámské náušnice Gem Silver
169,00

Vuch Dámské náušnice Gem Silver

Dámské elegantní náušnice Gem Silver od české značky Vuch z chirurgické oceli. Máte perfektní účes, dokonale zvolený outfit, ale stále vám přijde, že přece jenom něco chybí? My víme co! Pomyslnou třešničkou na dortu se stanou elegantní náušnice Gem Silver ve stříbrné barvě. Náušnice Gem Silver jsou vyrobené z chirurgické oceli a zdobené jedním malým krystalem. Zapínání je klasické - puzetka. Rozměr: 5 mm.

Vuch Dámské náušnice Ringy Silver
249,00

Vuch Dámské náušnice Ringy Silver

Dámské elegantní náušnice Ringy Silver od české značky Vuch z chirurgické oceli. Na mou duši, tyhle náušnice vám moc sluší. Věta, kterou můžete pravidelně slýchat i vy. Stačí dát šanci náušnicím Ringy Silver ve stříbrné barvě, které vás přesvědčí o tom, že umí zaujmout a zazářit. Náušnice Ringy Silver jsou vyrobené z chirurgické oceli a zdobené třemi malými kamínky. Zapínání je klasické - puzetka. Rozměr: 10 mm.

Vuch Dámské náušnice Cloverleaf Silver
349,00

Vuch Dámské náušnice Cloverleaf Silver

Dámské náušnice Cloverleaf Silver od české značky Vuch z chirurgické oceli. Nejen že vypadají skvěle, ale ještě vám přinesou štěstí! Náušnice Cloverleaf musí patřit do vaší sbírky. Decentní, roztomilý šperk posázený maličkými krystaly je jemným doplňkem, který rozzáří vaše dny. Náušnice Cloverleaf Silver jsou vyrobené z chirurgické oceli. Zapínání je klasické - puzetka. Rozměr: 13 mm.

Vuch Dámské náušnice Infinity Silver
249,00

Vuch Dámské náušnice Infinity Silver

Dámské náušnice Infinity Silver od české značky Vuch z chirurgické oceli. Představte si, že je horká letní noc. Ležíte na dece a díváte se na oblohu posetou hvězdami. Právě padá hvězda a vy si přejete, aby se vám splnily ty nejtajnější sny. Tímto magickým okamžikem se inspirovaly stříbrné náušnice s hvězdičkou a měsícem. Náušnice Infinity Silver jsou vyrobené z chirurgické oceli. Zapínání je klasické - puzetka. Rozměr: 40 mm.

Vuch Dámské náušnice Silver Moon
349,00

Vuch Dámské náušnice Silver Moon

Dámské náušnice Silver Moon od české značky Vuch z chirurgické oceli. Chcete se vydat na cestu ke hvězdám? Tak si nasaďte náušnice ve tvaru měsíce, který je zdobený třpytivými kamínky, a nebojte se popustit uzdu své fantazii. Ve svých představách se můžete stát třeba součástí noční oblohy. Náušnice Silver Moon jsou vyrobené z chirurgické oceli. Zapínání je klasické - puzetka. Rozměr: 10 mm.

Vuch Dámské náušnice Fortuny Silver
299,00

Vuch Dámské náušnice Fortuny Silver

Dámské náušnice Fortuny Silver od české značky Vuch z chirurgické oceli ve stříbrné barvě. Říkáte, že nemáte v ničem štěstí? Přestaňte smutnit, teď jsme tu my! Vaše oblíbené stříbrné náušnice ve tvaru čtyřlístků! S námi se na vás bude štěstí usmívat každý den! Co vy na to? Náušnice Fortuny Silver jsou vyrobené z chirurgické oceli. Zapínání je klasické - puzetka. Rozměr: 10 mm.

Vuch Dámské náušnice Amuse Silver
249,00

Vuch Dámské náušnice Amuse Silver

Dámské náušnice Amuse Silver od české značky Vuch z chirurgické oceli. Máte to ale štěstí, že jste objevila tyto stříbrné náušnice ve tvaru čtyřlístků. Nejen že vám každý den zlepší náladu, ale také vám budou neuvěřitelně slušet. A víte, k čemu se tyto náušnice hodí nejlépe? K vašemu okouzlujícímu úsměvu. Náušnice Amuse Silver jsou vyrobené z chirurgické oceli. Zapínání je klasické - puzetka. Rozměr: 1 mm.

Vuch Dámské náušnice Irakli Silver
249,00

Vuch Dámské náušnice Irakli Silver

Dámské náušnice Irakli Silver od české značky Vuch z chirurgické oceli. Říká se, že méně je někdy více. Sama zjistíte, že i malé stříbrné náušnice vám dokáží udělat velkou službu. Snadno je zkombinujete s jakýmkoliv outfitem a díky tomuto minimalistickému doplňku snadno zvýrazníte svou přirozenou krásu. Náušnice Irakli Silver jsou vyrobené z chirurgické oceli. Zapínání je klasické - puzetka. Rozměr: 2 mm.