Dámské kalhotky Wol-Bar Eleganta černá l
609,00

Dámské kalhotky Wol-Bar Eleganta černá l

Elegantní plné dámské kalhotky, které krásně tvarují postavu. Model má vysoký střih. Kalhotky tvarují bříško a zvýrazňují linii pasu. Na bocích jsou vsadky z pěkné krajky. V horní linii pasu je na vnitřní straně silikonová páska, díky které se kalhotky při nošení nesesouvají. Model je vyrobený z velmi kvalitního materiálu. Složení: 59 % polyamid, 41 % elastan.

Dámské kalhotky Wol-Bar Fortissima černá L
519,00

Dámské kalhotky Wol-Bar Fortissima černá L

Výrobce: Wol-Bar Značka oblečení: Wol-Bar Model oblečení: Fortissima Složení materiálu: polyamid 58 %, elastan 42 %, Zeštíhlující: ANO Modelující: ANO Korigující: ANO Silikonová podpůrná páska: ANO Konstrukce kalhotek: vysoká Popis výrobce: Klasické kalhotky pro korekci postavy. - vysoký sed - pevně tvarované boky a břicho - ploché švy - laserem střižené nohavičky - kalhotky nejsou vidět pod oblečením - silikonová páska na horním pásu z vnitřní strany, která zabraňuje sklouznutí. Složení: 58 % polyamid, 42 % elastan.

Dámské kalhotky Wol-Bar Elia černá L
269,00

Dámské kalhotky Wol-Bar Elia černá L

Výrobce: Wol-Bar Značka oblečení: Wol-Bar Model oblečení: Elia Složení materiálu: polyamid 83 %, elastan 17 %, Bezešvé: ANO Popis výrobce: Pohodlné hladké kalhotky. - klasický střih - bezešvé - střižené laserem - přední strana zdobená jemnou gipurovou aplikací - kalhotky nejsou vidět pod oblečením - z vysoce kvalitní pleteniny Složení: 83 % polyamid, 17 % elastan.

Dámské kalhotky Wol-Bar Bibi černá l
379,00

Dámské kalhotky Wol-Bar Bibi černá l

Žensky působící kalhotky typu bokovky. Nohavičky modelu a vsadka na předním dílu jsou pokryté svůdnou krajkou. Přední díl modelu zdobí vsadky z látky s pruhovanou strukturou. Kalhotky jsou vyrobené z velmi kvalitního materiálu. Díky plochému obšití a lemování jsou kalhotky diskrétní a při nošení pohodlné a komfortní. Složení: 83 % polyamid, 17 % elastan.

Dámské kalhotky Wol-Bar Futura černá L
459,00

Dámské kalhotky Wol-Bar Futura černá L

Výrobce: Wol-Bar Značka oblečení: Wol-Bar Model oblečení: Futura Složení materiálu: polyamid 58 %, elastan 42 %, Zeštíhlující: ANO Modelující: ANO Korigující: ANO Konstrukce kalhotek: vysoká Popis výrobce: Elegantní tvarující kalhotky. - vyšší sed - klasický střih překrývající hýždě - boky a zadní strana jsou vyrobeny z jemného kostkovaného úpletu. - hladká vsadka na přední straně pro korekci bříška. - svislé švy opticky zeštíhlují postavu. - pohodlná, široká gumička v pase - kalhotky z vysoce kvalitního materiálu Složení: 58 % polyamid, 42 % elastan.