Stahovací kalhotky s nohavičkou Lara béžové M
359,00

Stahovací kalhotky s nohavičkou Lara béžové M

Dámské kalhotky s nohavičkou s efektem stáhnutí v oblasti boků i bříška. Kalhotky jsou doplněné květinovou krajkou v oblastí lemů. Oblast bříška je z vnitřní strany zpevněná podšívkou ve tvaru trojúhelníku. Nohavička je tvořená transparentní tkaninou. Klín je vypodložený bavlněnou látkou. Horní okraj zpevňuje z rubu všitá plochá guma. Kalhotky dokáží dokonale opticky zpevnit a vytvarovat postavu.

Kalhotky s krajkou Lara bílé M
489,00

Kalhotky s krajkou Lara bílé M

Okouzlující dámské kalhotky mají půvabné krajkové zdobení. Kalhotky mají klasický střih. Jsou ušité z hladké microfibry a zepředu mají ozdobné lemy se vzorem listů. Zadní díl je hladký. Kalhotky se díky pružnému materiálu velice dobře přizpůsobí. Jsou balené v krabičce.

Kalhotky s krajkou Lara černé M
489,00

Kalhotky s krajkou Lara černé M

Dámské kalhotky jsou vyrobené z příjemné látky a mají jedinečné krajkové zdobení. Pořiďte si kalhotky, ve kterých se budete cítit jedinečně. Dámské kalhotky Lara jsou vyrobené z jemného materiálu, vpředu jsou zdobené krajkou a vzadu hladké. Mají klasický střih. Obdržíte je v dárkové krabičce.

Dámské klasické kalhotky Wella EMILI bílá M
167,00

Dámské klasické kalhotky Wella EMILI bílá M

Dámské laserové kalhotky s obrázkem vlnky. Tvar vlnky na okrajích kalhotek byl vytvořen speciální laserovou technologií. Díky tomu se kalhotky na koncích netřepí a nemusí být začištěny švem. Toto spodní prádlo není vidět pod svrchním oděvem. Vnitřní část rozkroku kalhotek je podšita bavlněnou látkou.

Dámské francouzské kalhotky Oma EMILI bílá M
178,00

Dámské francouzské kalhotky Oma EMILI bílá M

Dámské laserové kalhotky s nohavičkou ozdobené obrázkem vlnky. Tvar vlnky na okrajích kalhotek byl vytvořen speciální laserovou technologií. Díky tomu se kalhotky na koncích netřepí a nemusí být začištěny švem. Toto spodní prádlo není vidět pod svrchním oděvem. Vnitřní část rozkroku kalhotek je podšita bavlněnou látkou.