Dámské kalhotky Nice béžové S
289,00

Dámské kalhotky Nice béžové S

Vyšší béžové kalhotky jsou zdobené půvabnou krajkou na bocích vepředu i vzadu a mají neviditelné švy. Kalhotky jsou velice dobře přizpůsobivé, mají lepený horní lem kalhotek a krajkové zdobení na bocích. Jsou vyrobené z jemné microfibry a elastické krajky. Mají béžovou barvu. Obdržíte je zabalené v krabičce.

Dámské kalhotky Midi béžové S
289,00

Dámské kalhotky Midi béžové S

Klasické kalhotky Midi jsou velice pohodlné a vyrobené z kvalitního materiálu. Kalhotky mají béžovou barvu a jsou vyrobené v klasickém střihu. Mají antibakteriální dotekovou vrstvu. Jsou ušité z jakostní bavlny a lycry. Kalhotky vám přinesou nadstandardní komfort při nošení. Jsou balené v krabičce.

Dámské kalhotky Cheekie béžové S
189,00

Dámské kalhotky Cheekie béžové S

Dámské kalhotky Cheekie jsou bezešvé a mají velice pohodlný a přizpůsobivý materiál. Kalhotky Cheekie mají bezešvé lemy, a proto se nerýsují pod oblečením ani nikde netlačí. Mají klasický střih. Jsou vyrobené z jemného, elastického materiálu, který dobře přiléhá k tělu. V zadní části jsou zdobené krajkou. Přední díl je hladký. Kalhotky mají béžovou barvu.

Dámské kalhotky 145 béžové S
269,00

Dámské kalhotky 145 béžové S

Béžové kalhotky 145 jsou velice pohodlné a mají krásné krajkové zdobení v oblasti zadečku. Kalhotky jsou ušité z jemné microfibry a mají oblíbený klasický střih. Vepředu jsou hladké. Zadní část je zdobená jemnou květinovou krajkou na bocích. Kalhotky jsou pohodlné, přizpůsobivé a jemné na omak.

Dámské kalhotky 120 béžové S
289,00

Dámské kalhotky 120 béžové S

Dámské kalhotky si oblíbíte pro jejich pohodlný materiál a krásně zdobenou zadní část. Kalhotky mají klasický střih. Jsou zdobené vzadu krásnou květinovou krajkou, takže působí velice elegantně. Jsou vyrobené z bavlny nejvyšší jakosti. Přední část je hladká.

Dámské kalhotky 119 béžové S
279,00

Dámské kalhotky 119 béžové S

Kalhotky jsou vyrobené z kvalitního materiálu a perfektně se přizpůsobí. Kalhotky mají klasický střih, který je u žen velice oblíbený. Jsou vyrobené z vysokojakostní bavlny a elastanu, takže jsou dobře elastické a také prodyšné. Přední část je hladká, zadní část je olemovaná krajkou.

Dámské kalhotky 21 béžové S
239,00

Dámské kalhotky 21 béžové S

Béžové kalhotky jsou střižené laserem, díky čemuž jsou neviditelné i pod přiléhavým oblečením. Kalhotky mají klasický střih, který je velice pohodlný. Jsou vyrobené z hladké látky, která je elastická, takže se vám kalhotky dokonale přizpůsobí. Dámské kalhotky se skvěle hodí na běžné denní nošení. Mají lemy střižené laserem, a proto pod oblečením nevynikají.