Bavlněné kalhotky ECO-TO černé L
429,00

Bavlněné kalhotky ECO-TO černé L

Černé bavlněné kalhotky mají slušivý a velice pohodlný střih. Kalhotky jsou vyrobené z jemné bavlny s menším podílem příměsí. Na předním i zadním díle jsou zdobené efektní krajkou. Působí velice vkusně a jsou vhodné i na každodenní nošení. Kalhotky mají klasický střih, který je u žen velice oblíbený.

Bavlněné kalhotky ECO-TO bílé L
429,00

Bavlněné kalhotky ECO-TO bílé L

Kalhotky z bavlny jsou zdobené okouzlující krajkou vepředu i vzadu. Kalhotky mají žádaný klasický střih, který se pohodlně nosí. Jsou vyrobené z kvalitní bavlny a krajky, která pokrývá kalhotky na přední části a vzadu zdobí lemy. Kalhotky jsou prodyšné a vhodné i pro citlivou pokožku.

Dámské kalhotky ECO-KA černé L
319,00

Dámské kalhotky ECO-KA černé L

Kalhotky ECO-KA jsou vyrobené z bavlny s příměsí elastanu, díky čemuž jsou prodyšné a krásně přizpůsobivé. Černé kalhotky mají klasický střih s lehce vyvýšeným pasem, který je velice pohodlný. Vpředu jsou zdobené jemnou krjakovou látkou a decentními proužky. Kalhotky jsou vyrobené z bavlny s příměsí elastanu, takže se hodí na běžné denní nošení. Navíc je obdržíte v dárkové krabičce.

Dámské bezešvé kalhotky ECO-EL bílé L
289,00

Dámské bezešvé kalhotky ECO-EL bílé L

Hladké dámské kalhotky s nízkým pasem nemají švy, takže se perfektně hodí pod přiléhavé oblečení. Kalhotky mají klasický střih, který je maximálně pohodlný a hodí se na běžné denní nošení. Mají jemnou a hladkou látku, příjemnou k pokožce těla. Dotyková vrstva je vyrobená z bavlny. Bezešvé kalhotky jsou střižené laserem, a proto okraje nevynikají pod přiléhavým oblečením. Obdržíte je v dárkové krabičce.

Dámské klasické kalhotky ECO-LU bílé L
199,00

Dámské klasické kalhotky ECO-LU bílé L

Dámské bílé kalhotky s vyšším pasem Eco-LU značky Wolbar. V přední části se zdobným přešitím. Na bocích je zdobí krásná krajka, která dodává těmto kalhotkám luxusní vzhled. Jsou vyrobené z vysoce jakostní jemné bavlny, která umožňuje jejich neobyčejně vysokou komfortnost a přizpůsobivost postavě. Velmi pohodlné kalhotky vhodné pro každodenní nošení.

Dámské bezešvé kalhotky ECO-EL béžové L
289,00

Dámské bezešvé kalhotky ECO-EL béžové L

Bezešvé kalhotky ECO-EL jsou hladké a perfektně splynou s vaším tělem. Jemné béžové kalhotky se krásně přizpůsobí vašemu tělu. Jsou vyrobené z hladké látky, která je maximálně příjemná k pokožce. Mají klasický střih, bavlněnou dotykovou vrstvu a hodí se na běžné denní nošení. Okraje jsou střižené laserem, takže nevynikají pod oblečením.