Dámské kalhotky ECO-FA černé M
319,00

Dámské kalhotky ECO-FA černé M

Kalhotky mají klasický střih se zvýšeným pasem a dokonale se přizpůsobí postavě. Kalhotky si oblíbíte díky kvalitnímu materiálu a příjemnému vzhledu. Jsou vyrobené z prodyšné bavlny a přizpůsobivého elastanu. Vpředu jsou zdobené elegantní krajkou. Mají klasický střih s vyšším pasem, ve kterém se budete cítit příjemně po celou dobu nošení. Kalhotky obdržíte v dárkové krabičce.

Dámské kalhotky ECO-KA černé M
319,00

Dámské kalhotky ECO-KA černé M

Kalhotky ECO-KA jsou vyrobené z bavlny s příměsí elastanu, díky čemuž jsou prodyšné a krásně přizpůsobivé. Černé kalhotky mají klasický střih s lehce vyvýšeným pasem, který je velice pohodlný. Vpředu jsou zdobené jemnou krjakovou látkou a decentními proužky. Kalhotky jsou vyrobené z bavlny s příměsí elastanu, takže se hodí na běžné denní nošení. Navíc je obdržíte v dárkové krabičce.

Dámské kalhotky ECO-OM bílé M
249,00

Dámské kalhotky ECO-OM bílé M

Bílé kalhotky ECO-OM si oblíbíte pro jejich pohodlný střih, příjemný materiál a jedinečný vzhled. Dámské kalhotky jsou střižené v klasickém stylu, a proto jsou velice pohodlné. Hodí se na běžné denní nošení. Navíc se perfektně přizpůsobí vašemu tělu. Přední strana kalhotek je zdobená okrasnou krajkou. Zezadu jsou hladké. Obdržíte je zabalené v krabičce.

Dámské kalhotky ECO-ZI bílé M
319,00

Dámské kalhotky ECO-ZI bílé M

Bílé kalhotky ECO-ZI jsou zdobené krajkou a mají klasický, pohodlný střih. Kalhotky vám dopřejí maximální komfort po celou dobu nošení. Jsou vyrobené z kvalitní bavlny s příměsí elastanu a dokonale se přizpůsobí postavě. Klasický střih je velice pohodlný a mezi ženami oblíbený. Kalhotky jsou vhodné na každodenní nošení. Vpředu jsou zdobené jemnými proužky a krajkou. Obdržíte je v dárkové krabičce.

Dámské kalhotky ECO-DO černé M
339,00

Dámské kalhotky ECO-DO černé M

Komfortní dámské kalhotky v černé barvě s ozdobnou přední částí. Dámské kalhotky mají pohodlný vyšší střih a ozdobnou přední část s krajkou a s perforovanými puntíky. Jsou vyrobené z bavlny s podílem elastanu a polyamidu, a proto se výborně nosí, přizpůsobí se a jsou vhodné na každý den. Zadní část kalhotek je hladká. Kalhotky obdržíte v krabičce.

Dámské kalhotky ECO-LE bílé M
339,00

Dámské kalhotky ECO-LE bílé M

Pohodlné dámské kalhotky v bílé barvě s proužkovaným vzorem a krajkou. Kalhotky mají komfortní vyšší střih, který dokáže krásně zamaskovat větší bříško a zeštíhlit. Mají jemný proužkovaný vzor doplněný krásnou květinovou krajkou na přední díle. Zadní díl je hladký. Kalhotky jsou dobře přizpůsobivé a jemné na omak, takže se velice příjemně nosí. Jsou balené v krabičce.

Dámské bezešvé kalhotky ECO-EL bílé M
289,00

Dámské bezešvé kalhotky ECO-EL bílé M

Hladké dámské kalhotky s nízkým pasem nemají švy, takže se perfektně hodí pod přiléhavé oblečení. Kalhotky mají klasický střih, který je maximálně pohodlný a hodí se na běžné denní nošení. Mají jemnou a hladkou látku, příjemnou k pokožce těla. Dotyková vrstva je vyrobená z bavlny. Bezešvé kalhotky jsou střižené laserem, a proto okraje nevynikají pod přiléhavým oblečením. Obdržíte je v dárkové krabičce.