Dámské kalhotky Wol-Bar Luxa černá L
419,00

Dámské kalhotky Wol-Bar Luxa černá L

Výrobce: Wol-Bar Značka oblečení: Wol-Bar Model oblečení: Luxa Složení materiálu: polyamid 83 %, elastan 17 %, Konstrukce kalhotek: vysoká Popis výrobce: Elegantní kalhotky. - model s jemně vyvýšenou horní částí. - plný střih - kalhotky z vysoce kvalitního úpletu - horní část, boky a spodní část jsou pokryty krajkou. Složení: 83 % polyamid, 17 % elastan.

Dámské kalhotky Wol-Bar Eleganta černá l
609,00

Dámské kalhotky Wol-Bar Eleganta černá l

Elegantní plné dámské kalhotky, které krásně tvarují postavu. Model má vysoký střih. Kalhotky tvarují bříško a zvýrazňují linii pasu. Na bocích jsou vsadky z pěkné krajky. V horní linii pasu je na vnitřní straně silikonová páska, díky které se kalhotky při nošení nesesouvají. Model je vyrobený z velmi kvalitního materiálu. Složení: 59 % polyamid, 41 % elastan.

Dámské kalhotky Wol-Bar Fortissima černá L
519,00

Dámské kalhotky Wol-Bar Fortissima černá L

Výrobce: Wol-Bar Značka oblečení: Wol-Bar Model oblečení: Fortissima Složení materiálu: polyamid 58 %, elastan 42 %, Zeštíhlující: ANO Modelující: ANO Korigující: ANO Silikonová podpůrná páska: ANO Konstrukce kalhotek: vysoká Popis výrobce: Klasické kalhotky pro korekci postavy. - vysoký sed - pevně tvarované boky a břicho - ploché švy - laserem střižené nohavičky - kalhotky nejsou vidět pod oblečením - silikonová páska na horním pásu z vnitřní strany, která zabraňuje sklouznutí. Složení: 58 % polyamid, 42 % elastan.