Kalhotky Eden Maxi zeleno-černé L
239,00

Kalhotky Eden Maxi zeleno-černé L

Pohodlné dámské kalhotky z microfibry mají komfortní materiál a originální vzor s listy. Kalhotky mají vyšší střih, který příjemně zakrývá celé bříško. Lemy jsou bezešvé, zakončené technologií Invisible line. Proto jsou neviditelné přes oblečení a jsou velice pohodlné.

Dámské kalhotky s vyšším pasem Maxi béžové L
259,00

Dámské kalhotky s vyšším pasem Maxi béžové L

Béžové kalhotky Maxi mají vysoký pas a perfektně se přizpůsobí vašemu tělu. Kalhotky jsou vyrobené z kvalitní bavlny s příměsí lycry. Bavlna zajistí maximální prodyšnost a jemnost materiálu a lycra zase dokonalou přizpůsobivost. Kalhotky se perfektně hodí na běžné denní nošení. Mají vysoký pas, antibakteriální vrstvu a klasický střih. Jsou balené v krabičce.

Dámské kalhotky s vyšším pasem Maxi bílé L
259,00

Dámské kalhotky s vyšším pasem Maxi bílé L

Bílé kalhotky Maxi s vysokým pasem vám dopřejí maximální pohodlí po celou dobu nošení. Měkké a přizpůsobivé kalhotky Maxi jsou vyrobené z kvalitní a odolné bavlny s příměsí lycry, která zajistí dostatečnou elasticitu materiálu. Kalhotky mají antibakteriální vrstvu a vysoký pas. Oblíbíte si klasický střih, díky kterému se příjemně nosí. Jsou balené v dárkové krabičce.

Dámské kalhotky s vyšším pasem Maxi černé L
259,00

Dámské kalhotky s vyšším pasem Maxi černé L

Vysoké kalhotky jsou vyrobené z kvalitní bavlny s příměsí lycry, díky čemuž jsou příjemné a dokonale se přizpůsobí. Černé kalhotky Maxi mají vysoký pas a klasický střih, díky kterému jsou nadstandardně pohodlné. Látka je vyrobená z kvalitní, prodyšné bavlny s příměsí lycry pro maximální přizpůsobivost. Kalhotky se perfektně hodí na běžné denní nošení. Navíc mají antibakteriální vrstvu. Obdržíte je v dárkové krabičce.