Cestovní taška PS4 Pro
899,00

Cestovní taška PS4 Pro

Vezměte si svoji konzoli, hry a příslušenství s sebou! Hlavní kapsa pojme konzoli PlayStation 4 Pro Vnitřní síťované kapsy pro hry Přední kapsa pojme 2x DUALSHOCK + kabely Plně polstrované pouzdro pro maximální ochranu. Nastavitelný ramenní popruh. Pohodlné držadlo Vhodné pro PS4 Pro.

Cestovní taška d&n
1 516,00

Cestovní taška d&n

Textilní cestovní taška 60 cm na kolečkách v červené barvě z kolekce německé značky D&N. Vnější 2 kapsy na zip. Hlavní kapsa na dvoucestný zip. Možnost nosit v ruce. Výsuvné madlo, které se dá uschovat po uzavření zipu Textilní podšívka s potiskem a vnitřní síťované kapsy Kvalitní masivní zipy. Vyztužené dno tašky Kvalitní inline kolečka Postranní textilní držadlo

Cestovní taška d&n
945,00

Cestovní taška d&n

Cestovní textilní taška do ruky i přes rameno německé značky D&N v oblíbené černé barvě. Tašku lze nosit i na sportovní aktivity, k bazénu, má velmi všestranné využití. Sportovní design se snoubí s funkčností, spolehlivostí a kvalitním zpracováním. Nastavitelný a v případě potřeby i zcela odepínací ramenní popruh 2 uši s výztuží, které lze spojit k sobě pomocí suchého zipu pro pohodlné nošení v ruce Hlavní kapsa s dvoucestným zipem Přední kapsa na zip Kvalitní materiály

Cestovní taška d&n
795,00

Cestovní taška d&n

Textilní cestovní taška 54 cm v černé barvě z kolekce německé značky D&N. 3 vnější kapsy na zip. Hlavní kapsa na dvoucestný zip Možno nosit v ruce po sepnutí suchým zipem Odjímatelný nastavitelný popruh přes rameno. šedá textilní podšívka s potiskem. Kvalitní masivní zipy. Vyztužené dno tašky.

Cestovní taška d&n
1 195,00

Cestovní taška d&n

Textilní cestovní taška 59 cm v černé barvě z kolekce německé značky D&N. 4 vnější kapsy na zip. Možno nosit v ruce nebo na popruhu přes rameno. šedá textilní podšívka s potiskem. Kvalitní masivní zipy. Vyztužené dno tašky.

Cestovní taška d&n
1 795,00

Cestovní taška d&n

Textilní cestovní taška 65 cm na kolečkách v červené barvě z kolekce německé značky D&N. Hlavní komora na dvoucestný zip, který lze uzamknout visacím zámkem Vnější kapsa na dvoucestný zip. Možno nosit v ruce nebo přes rameno. Ramenní nastavitelný odepínací popruh Výsuvné madlo pro pohodlnou manipulaci na kolečkách. šedá textilní podšívka s potiskem. Kvalitní masivní zipy a textilní ucho pro podržení tašky. Vyztužené dno tašky.

Cestovní taška d&n
1 795,00

Cestovní taška d&n

Textilní cestovní taška 65 cm na kolečkách v modré barvě z kolekce německé značky D&N. Hlavní komora na dvoucestný zip, který lze uzamknout visacím zámkem Vnější kapsa na dvoucestný zip. Možno nosit v ruce nebo přes rameno. Ramenní nastavitelný odepínací popruh Výsuvné madlo pro pohodlnou manipulaci na kolečkách. šedá textilní podšívka s potiskem. Kvalitní masivní zipy a textilní ucho pro podržení tašky. Vyztužené dno tašky.

Cestovní taška PS4
799,00

Cestovní taška PS4

Vezměte si svoji konzoli, hry a příslušenství na cesty a buďte styloví ;) Hlavní kapsa pojme PlayStation 4 nebo PlayStation 4 Slim konzoli Vnitřní síťované kapsy pro hry Přední kapsa pojme 2x DUALSHOCK + kabely Plně polstrované pouzdro pro maximální ochranu. Nastavitelný ramenní popruh. Pohodlné držadlo Foto orientační. Nemusí obsahovat logo. Není vhodné pro PS4 Pro!