Boundless CFX vaporizér
3 399,00

Boundless CFX vaporizér

Boundless CFX od společnosti Boundless Vape Technology sídlící v Ontariu je přenosný vaporizér s funkcemi a výkonem srovnatelným s nejlepšími produkty na trhu, ale za zlomek ceny. Zahřívací komora byla vyvinuta tak, aby zvýšila efektivnost extrakce a poskytovala silné a kvalitní výpary.

Boundless CFC 2.0 vaporizér
1 899,00

Boundless CFC 2.0 vaporizér

Boundless CFC 2.0 je nová a vylepšená verze původního CFC. Pyšní se opravdu kompaktními rozměry, nízkou hmotností a jednoduchostí ovládání. Vaporizér nabízí nastavení teploty po jednotlivých stupních a to v rozmezí 60°C - 230°C. Na tak malý přístroj je potěšující i to, že rychlost náhřátí na požadovanou teplotu netrvá víc jak 30 sekund.

Boundless CF vaporizér
2 299,00

Boundless CF vaporizér

Boundless CF kombinuje ergonomický styl s hybridní technologií konvekce / kondukce, což uživateli umožňuje pohodlné a efektivní potahování. Díky plně izolované vzduchové cestě, která udržuje plnou chuť vašich bylin a současně ochlazuje vzduch, což eliminuje jakékoli podráždění způsobené kouřem vznikajícím při hoření.

Boundless CFV (V2) Vaporizér - Black / Černý
3 199,00

Boundless CFV (V2) Vaporizér - Black / Černý

Vaporizér Boundless CFV je nejnovějším výtvorem uznávaného výrobce, společnosti Boundless Vapes. Jedná se o první 100%ně konvekční vaporizér z dílny tvůrců známých a oblíbených modelů CFX a CF. Boundless CFV je malý, praktický a diskrétní, a zároveň se v něm skrývá velká síla. Konvekční ohřívání zaručuje skvělý výkon a kvalitu páry, efektivní ohřívač zase bleskové (přibližně za 30 sekund) zahřátí a rovnoměrnou tvorbu páry. Boundless CFV disponuje také zabudovaným LED displejem poskytujícím nejdůležitější informace o parametrech inhalace. Trasa páry je zcela izolována od elektroniky, co…